Oferta pracy

Od dziesięcioleci SPÄNEX z powodzeniem produkuje i sprzedaje systemy odpylania, filtrowania i brykietowania w całej Europie, głównie w przemyśle drzewnym i tworzyw sztucznych. Dzięki silnej orientacji na klienta, zaangażowaniu pracowników, intensywnej pracy rozwojowej i najlepszej obsłudze firma stale się rozwija. Na rynku SPÄNEX to wysoka jakość, ekonomiczna i wysoce niezawodna technologia instalacji.

Montażyści serwisowi (m/w/d)

Aby wzmocnić nasz zespół montażu i obsługi klienta, poszukujemy monterów obsługi klienta (m/f/d)

Do tego wymagającego zadania potrzebna jest ukończona praktyka zawodowa, np. jako monter maszyn lub mechanik budowlany, najlepiej z doświadczeniem w branży montażowej. Pożądana byłaby również wiedza z zakresu elektrotechniki, ponieważ produkujemy i dostarczamy również rozdzielnice do naszych systemów. Zakres odpowiedzialności obejmuje montaż i uruchomienie całej gamy naszych systemów technicznych (systemy odciągowe i filtrujące, brykieciarki, systemy odciągowe mgły lakierniczej wraz z systemem rurociągów) w pomieszczeniach i na zewnątrz. Podczas wykonywania tej pracy, będą Państwo częściowo wspierani przez asystentów obsługiwanych przez klienta. Państwa praca obejmie również konserwację i serwis zbudowanych przez nas systemów.

Najpierw zapoznają się Państwo z naszymi produktami w fabryce i będą systematycznie przygotowywani do przyszłej pracy poprzez wspólną pracę na placach budowy.

Pojazd montażowy z kompletnym wyposażeniem technicznym narzędzi zostanie Państwu udostępniony do realizacji Państwa zadań.

Zaangażowanie wymagane na tym stanowisku wynagradzane jest atrakcyjnym dochodem.

Prosimy o przesłanie kompletnych i pouczających dokumentów aplikacyjnych ze zdjęciem do naszego działu personalnego lub skorzystanie z naszej aplikacji online na naszej stronie internetowej.

Pan Weber, numer telefonu +49 (0) 5571 304-140 jest dostępny w celu uzyskania wstępnych informacji.

Inżynier rozwoju/konstrukcji (m/f/d)

Aby wzmocnić nasz zespół techniczny, poszukujemy inżyniera rozwoju/konstrukcji (m/f/d)

Państwa zadania
Po systematycznym i kompleksowym wprowadzeniu, we współpracy z kolegami z poszczególnych działów (serwis w terenie, planowanie systemu, produkcja i obsługa klienta), Państwo opracują i skonstruują wszystkie urządzenia wentylacyjne niezbędne do produkcji i sprzedaży systemów odpylania i filtracji. Wspólnie z odpowiedzialnymi kolegami opracowują Państwo specyfikacje produktu, wykonują niezbędne obliczenia i wymiarowanie komponentów oraz tworzą kompletną dokumentację produkcyjną w 3D wraz z wszystkimi rysunkami montażowymi i komponentowymi, jak również związanymi z nimi wykazami części i dokumentacją.

Państwa profil
Ta wymagająca praca wymaga ukończonego szkolenia jako inżynier lub technik w dziedzinie budownictwa ogólnego/mechanicznego lub inżynierii procesowej. Idealnie byłoby, abyście Państwo zdobyli już pierwsze doświadczenie zawodowe i pracowali na podobnym stanowisku. Wymagana jest również bardzo dobra znajomość technologii CAD (np. Solid Edge) oraz umiejętność samodzielnej i ustrukturyzowanej pracy, poza tym lubią Państwo komunikować się z kolegami i są graczami zespołowymi. Znają Państwo również bardzo dobrze język angielski i są skłonni wyjeżdżać na okazjonalne wyjazdy służbowe w kraju lub za granicą.

Nasza oferta
Można oczekiwać zróżnicowanej i odpowiedzialnej pracy z bardzo dobrymi perspektywami w średniej wielkości przedsiębiorstwie rodzinnym. Będą Państwo pracować nad ambitnymi i technicznie interesującymi projektami w zmotywowanym zespole. Państwa zaangażowanie zostanie nagrodzone odpowiednim dochodem, a pozostałe warunki ramowe są również atrakcyjne (godziny pracy, dalsze szkolenia itp.).

Kontakt
Prosimy o przesłanie kompletnych i znaczących dokumentów aplikacyjnych ze zdjęciem do naszego działu personalnego pocztą elektroniczną na adres f.weber(at)spaenex.info lub pocztą na poniższy adres:

SPÄNEX GmbH
Luft-, Energie- und Umwelttechnik
Pan Friedel Weber
Otto-Brenner-Straße 6
37170 Uslar

W celu uzyskania wcześniejszej informacji telefonicznej i odpowiedzi na pytania, prosimy o kontakt z panem Weberem pod numerem telefonu +49 (0) 5571 / 304-140.

up